אתרים להורדת תמונות חינמיות

הבלוג העסקי, הוא ההזדמנות שלנו לתת ללקוח מבט על העסק, תפיסת העולם שלנו, והיכולת שלנו לתת לו ערך ושירות טוב.
אך כל בלוג, איכותי וענייני ככל שיהיה לא יהיה שלם ללא תמונה או מספר תמונות, שישלימו את התוכן הכתוב, ויעניקו לו את האווירה הנכונה.

למה תמונה מסייעת יותר בהטמעת מסר?
מחקרים מראים, שמסרים ויזואליים נקלטים פי 80% יותר ממסרים מילוליים, לא רק שתמונה יוצרת הפוגה בקריאה, אלא היא מאפשרת לעורר רגשות ובכך מסייעת להיקשר ואף לזכור יותר את העסק, המוצרים והשירותים שלו.

היכן להשיג תמונות איכותיות ולגוון את הבלוג?
הרשת גועשת בתמונות, אך לא כל התמונות מותרות לשימוש חופשי. היכן ניתן להוריד למחשב תמונות טובות, שימשו אתכם במאמרים ובפוסטים העתידיים שלכם?
לצורך כך ערכתי רשימה של אתרים חינמיים, שבהם אני מבצעת שימוש עבור עיצוב ומיתוג האתרים של הלקוחות שלי.

אתרים להורדת תמונות חינמיות – הרשימה המלאה (לשמור במועדפים)!

"פריפיק" הוא מאגר חינמי קל ונח לשימוש המחזיק במלאי תמונות, וקטורים ( עבור איורים ויצירת לוגו) אייקונים מכל רחבי הרשת.
ניתן לבצע חיפוש בשפה האנגלית, ותמונות רלוונטיות, שתויגו בהתאם להקשר יופיעו על גבי המסך.

בדומה לפריפיק, מדובר על אחד מהמאגרים הגדולים והחינמיים ברשת לחיפוש תמונות וסרטוני וידאו ללא עלות, בין היתר ניתן למצוא גם אילוסטרציות ווקטורים, התמונות מגיעות באיכות גבוהה, ויתרמו רבות לחווית המשתמש באתר שלכם. 

מאגר לחיפוש תמונות, שמציע בנוסף לסרטונים, וקטורים ותמונות סטילס, אופציה למעקב, ושליחת תמונות חדשות, שמצטרפות למאגר ישירות אל המייל שלכם (מותנה ברישום מראש) גם כאן, לתמונות נוספו פילטרים.

מאגר תמונות חינמי, שהופך את החיפוש לפשוט יותר בזכות לשוניות בתחתית התיבה. בנוסף, מתקיימים באתר אתגרים חודשיים לצלמים חובבים, שמעוניינים להתפרסם ולמכור את התמונות שלהם בעתיד.

אתר אלגנטי מאוד, ללא חלונות קופצים ותצוגה מינימליסטית, שמאפשרת להעלאות, לחפש ולחקור תמונות מתוך המאגר.

מומלץ למחפשים הממוקדים.

גרטיס- בלטינית, מבטא חינם, ואכן גם כאן מאגר חינמי של תמונות מקוריות, חופשיות מזכויות יוצרים, בחלוקה לנושאים, מנוע מובנה לחיפוש בשאטרסטוק ועוד.

מאגר של כ 1000 תמונות חופשיות לשימוש עבור צרכים מסחריים, סרטוני וידאו ללא עלות, סינון עלפי התמונות הטובות ביותר, עם אופציה ישירה לשיתוף ברשתות החברתיות.

האתר לבוני האתרים, מכיל מאגר של 25,000 תמונות ללא עלות, באיכות גבוהה במיוחד. התמונות באתר ניתנו במתנה עבור פרסום ליוצר התמונה, ולכן הן מותרות לשימוש.

רוצים שניישם את זה גם אצלכם ? דברו איתנו

סגירת תפריט
דילוג לתוכן